2012-10-17

Po hlavě a nadoraz - křest

Po hlavě a nadoraz je autobiografická knížka, jejíž nosnou linií je můj životní příběh a cesta zpět ke sportu provázaná souvisejícími kapitolami. Myšlenka napsat knihu vznikla na podzim roku 2011, když jsem se svým dlouholetým sponzorem a přítelem Ing. Michalem Vaněčkem Ph.D., MBA (T-SOFT/Nadace T-SOFT ETERNITY) vedl telefonický rozhovor o možnostech efektivnější propagace nejen mé sportovní činnosti, ale i handcyclingu jako sportu takového. Již několikrát jsme se na toto téma bavili, ale nápady nepřicházely a nepřicházely. Až během zmíněného hovoru Michal najednou vyslovil tu myšlenku: „Honzo, co kdybychom o Tobě napsali knížku“. Zprvu jsem se zalekl, ale pak jsem si říkal, proč ne, je to dobrý nápad a může to pomoci.

 Autorkou knížky je Renata Petříčková, ale na jednotlivých kapitolách se podílela řada předních českých odborníků, se kterými dlouhodobě spolupracuji např. Daniel Landa (mentální koučink), Ing. Petr Havlíček (výživové poradenství), MUDr. Jiří Kříž (úrazy páteře), Mgr. Martin Šťastný (kondiční trénink), MUDr. Jan Heller (biomedicínská laboratoř) atd.

Hlavním důvodem proč knížka vnikla je snaha zlepšit povědomí široké veřejnosti o vrcholovém sportu handicapovaných, úrazech páteře a dalších souvisejících tématech. Myslím si, že svým zajímavým a troufnu si říci, že i jedinečným pojetím, tento cíl pomůže naplnit.

 

Internetový prodej: http://eshop.maxdorf.cz/kniha/224/


Aktuality

2012-10-17 Po hlavě a nadoraz - křest

Ve středu 17. 10. 2012 od 18 hodin se v Zrcadlovém sálu dobříšského zámku uskutečnil křest knížky "Po hlavě a nadoraz". Před plným sálem jsem měl tu čest pokřtít knihu společně s paní kněžnou Livií Colloredo-Mannsfeld a panem…

pokračování

2012-10-19 Fotogalerie

Byla přidána fotogalerie z křestu knížky "Po hlavě a nadoraz". Autorem fotografií je Mic-hal Moučka.

pokračování

2012-11-03 Fotogalerie

Byla přidána fotogalerie z křestu knihy "Po hlavě a nadoraz". Autorem fotografií je Tomáš Holec.

pokračování

2013-10-17 Po hlavě a nadoraz - nostalgické ohlédnutí

Dne 17. 10. 2012, tedy přesně před jedním rokem, proběhl v dobříšském zámku křest knihy Po hlavě a nadoraz. Tato aktualita je pro mě nostalgickým ohlédnutím za krásným večerem a hlavně završením několika měsíčního snažen…

pokračování

Fotogalerie

Po hlavě a nadoraz - Mic-hal Moučka

Po hlavě a nadoraz - Tomáš Holec