2019-04-04

Sportovec Středočeského kraje 2018


Aktuality

2019-04-04 Sportovec Středočeského kraje 2018

Ve čtvrtek 4. 4. 2019 se v Kulturním a informačním centru Benešova uskutečnilo za spolupráce Středočeského kraje a České unie sportu vyhlášení ankety Sportovec Středočeského kraje za rok 2018.

 

„Cílem ankety je ocenění nejlepších současných i bývalých sportovců Středočeského kraje. Bez povšimnutí nezůstávají ani trenéři a funkcionáři, kteří zaslouží poctu za celoživotní přínos pro sport. Komise složená z tělovýchovných funkcionářů a pracovníků okresních organizací a sportovních svazů, představitelů měst, zástupců redakcí regionálního tisku a sponzorů vybere z návrhů vítěze v jednotlivých kategoriích.“ (www.kr-stredocesky.cz)

Vzhledem k termínové kolizi s přípravným kempem na Mallorce jsem se vyhlášení nemohl osobně zúčastnit, ale na slavnostním ceremoniálu mě zastoupila má přítelkyně a bratr. V kategorii handicapovaných sportovců jsem se umístil již potřetí v řadě a tentokrát na 3. místě, což je pro mě velkou poctou. V minulém roce jsem zaznamenal několik výrazných sportovních úspěchů. Zmíním titul mistra světa v 70.3 Ironmanu, stříbro a bronz ze závodů světového poháru v paratriathlonu v Kanadě a USA.

zpět