INTERSPORT - probuď v sobě bikery

29. 05. 2014,

Probuď v sobě bikera

V rámci projektu společnosti INTERSPORT "Probuď v sobě bikera!" jsem se ve čtrvrtek 29. 5. 2014 zúčastnil tréninku se začínající bikerkou Janou a jejím trenérem Zdenkem Murgašem. Jana byla vybrána z přihlášených účastníků konkurzu "Probuď v sobě bikera!" jako ta nejnamotivovanější. Od společnosti INTERSPORT získala vybavení a tréninkový plán včetně konzultací a tréninků s trenérem. Cílem Janiny přípravy je absolvovaní bikového závodu Genesis Bike Praha 2014. Mimo to Jana měla možnost zatrénovat si s Terezou Huříkovou, juniorskou Mistriní Světa v Cross-contry a nyní se vypravila na společný "švih" se mnou. Mým cílem bylo Janu trošku motivovat a současně ukázat, jaké jsou i jiné druhy resp. disciplíny cyklistiky. Společná vyjížďka byla velmi příjemná. Jana byla opravdu namotivovaná a během systematické přípravy odvedla velký kus práce. Určitě se nebojím se toho, že by závod nezvládla a držím jí palce!

číst dále

Fotogalerie

Byla přidána fotogalerie z akce INTERSPORT "Probuď v sobě bikera!", kdy jsem dělal sparinga Janě Vopatové, připravující se na bikový závod Genesis Bike Praha 2014. Autorem fotografií je Jakub Stadler, kterému děkuji za spolupráci a poskytnutí snímků z akce.

číst dále

Video

Na youtube kanálu INTERSPORT CZ je ke shlédnutí video z mého tréninku s Janou v rámci projektu INTERSPORT "Probuď v sobě bikera!"

http://www.youtube.com/watch?v=QRW-KnGOQZU

číst dále

INTERSPORT - "Probuď v sobě bikera!"