DA-BA Pičín

12. 09. 2010,

DA-BA Pičín

V neděli 12. 9. 2010 jsem se za slunečného počasí zúčastnil prvního závodu podzimního semestru časovek DA-BA. Na startu se sešla zhruba třicítka závodníků všech věkových i výkonnostních skupin. Tradičně nechybělo ani několik handbikerů a jsem moc rád, že v letošním roce čím dál více jezdců startuje spolu se zdravými cyklisty na podobných akcích. Kategorii handbikerů jsem kraloval s časem 23:35 minut a právem jsem obsadil 1. místo. Časovka měřila 10,5 km a šlo o zkrácenou verzi MČR v časovce jednotlivců, kterou jsme absolvovali v červnu a kde jsem vybojoval titul Mistra ČR.

Tomy

Fotogalerie

Se zpožděním, které bylo způsobeno technickými prblémy serveru, byly konečně přidány chybějící fotogalerie. Ve fotogalerii handbike se můžete podívat na obrázky z akcí Železný dědek v Soběhrdech, prestižního poháru EHC - UCI v britském Fowlmeadu a časovky Povltavského poháru DA-BA. V záložce rodinné album naleznete fotky z několika volných dní strávených v Anglii.