DA-BA Petrovice

16. 09. 2012,

V neděli 16. 9. 2012 jsem absolvoval tréninkový závod v rámci Povltavského časovkářského poháru DA-BA v Petrovicích u Sedlčan. Akce této skupiny jsou primárně určeny pro zdravé cyklisty všech výkonnostních skupin, ale v posledních letech je již skoro tradicí, že se na startu pravidelně objevují i handbikeři. Stejně tak tomu bylo i v Petrovicích, kde byla na programu 15 km dlouhá časovka jednotlivců s výrazně kopcovitým profilem. Akci jsem absolvoval z plného objemového tréninku a proto jsem byl hlavně zvědavý, jak se dokážu v závěru tréninkového mikrocyklu vyrovnat s jízdou proti chronometru. Nastřádaná tréninková únava byla na mém výkonu určitě znát, necítil jsem se optimálně připravený a zejména v náročných stoupáních mi chyběla síla. Za daných okolností jsem s předvedeným výkonem spokojený, dokázal jsem předjet handbikery startující přede mnou, což byl i můj plánovaný cíl. S časem 30:24 minuty jsem dokončil boj proti chronometru a v kategorii handbikerů jsem zvítězil.

Tomy

Fotogalerie

Byla přidána fotogalerie z tréninkového závodu v Petrovicích, který jsem absolvoval v rámci Povltavského časovkářského poháru DA-BA.