DA-BA Jesenice

23. 09. 2012,

V neděli 23. 9. 2012 jsem v rámci tréninku absolvoval finálový závod Povltavského časovkářského poháru DA-BA v Jesenici u Sedlčan. Na programu byla časovka jednotlivců na 15 km, která se jela na velmi náročné a kopcovité trati. Na startu se sešlo nad 20 cyklistů a 3 handbikeři v tradičním složení podzimního semestru časovek Tománek, Mošnička a Skoupý. Závod jsem stejně jako minulý týden absolvoval z plného tréninku, který je ale v současné době převážně rychlostního charakteru. Oproti minulému týdnu, kdy mi vrcholila objemová část přípravy, jsem se cítil optimálně a na předvedeném výkonu to bylo bezesporu znát. Jel jsem z lehkostí, nechyběla mi síla a dominoval jsem především ve stoupání. V kategorii handbikerů jsem s časem 29:26 minuty zvítězil a vyhrál podzimní část Povltavského časovkářského poháru DA-BA. V absolutním pořadí bez ohledu kategorií jsem se mezi cyklisty bez handicapu umístil na začátku třetí třetiny startovního pole, což na náročné trati beru jako úspěch. Touto akcí bohužel skončila v kalendáři DA-BA silniční sezóna. Díky skvělé atmosféře a organizaci, která je součástí každého závodu, se těším na další cyklistická klání v následujícím roce.

Tomy

Fotogalerie

Byla přidána fotogalerie z finálového závodu Povltavského časovkářského poháru DA-BA, který se uskutečnil v Jesenici u Sedlčan.